669 778 794
Prace budowlane
Firma SzyraBud prowadzi działalność gospodarczą w segmencie usług budowlano-remontowych, specjalizując się w wykonawstwie robót ogólnobudowlanych i kompletnych pracach remontowych i wykończeniowych obiektów budowlanych. Wykonujemy remonty i modernizację obiektów budowlanych. Realizujemy obiekty budowlane od fundamentów, poprzez konstrukcje nośne i  roboty wykończeniowe.
więcej > > >
Wykończenia
Oferujemy Państwu pełen zakres prac remontowych związanych z wykończeniem wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych. Wykonujemy drobne, pojedyncze prace, a także generalne remonty domów. Wysokie kwalifikacje, doświadczenie i różnorodność realizowanych dotychczas zleceń sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane prace i nietypowe pomysły naszych klientów.
więcej > > >
Mała architektura
Firma budowlana SzyraBud wykona dla Państwa prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół domu. Począwszy od prac związanych z niwelacją terenu, poprzez elementy małej architektury (grille, altany, tarasy), a skończywszy na brukarstwie i wykonaniu ogrodzeń, również murowanych z cegły klinkierowej.
więcej > > >